SNR (Франція)

На сторінку:
Сортування:
SNR (Франція)

SNR − ЛІДЕР ВИРОБНИЦТВА ПІДШИПНИКІВ

NTN SNR EUROPE входить в групу NTN Corporation. Компанія SNR заснована в 1946 році у Франції. Підприємство не тільки виробляє, а й технічно обслуговує продукти в процесі експлуатації. NTN SNR - найбільший постачальник підшипників для автомобільної продукции. Дві третини продукції компанія виробляє спеціально для ринку автозапчастин і автомобілебудування. Решта використовуються в аерокосмонавтиці, цементній промисловості, вітроенергетиці, харчової промисловості, верстатобудуванні.

Продукція NTN SNR:

  • різні види підшипників
  • підшипникові вузли й мастила для них
  • підшипникові корпусні вузли
  • системи лінійних переміщень
  • шарніри з рівними кутами швидкостей
  • лінійні модулі
  • розподільні ролики, підвіски
  • спеціальну продукцію

Продукція SNR

Якість, яку не підробити

NTN SNR EUROPE має 14 сертифікатів якості. Це перша компанія, яка отримала сертифікат ISO 9001 в 1990 році. У 1994 році компанії присвоєно Клас А по системі EAQF - система якості європейських виробників автомобілів, а в 1997 році отримано сертифікат QS 9000 - система якості американських і японських виробників.

Якість підшипників перевіряється на кожному технологічному етапі - від первинної обробки (кування, гаряча і холодна штамповка, токарна обробка і фрезерування) до шліфування і збірки. Під час чистової обробки підшипники шліфуються інструментом до шорсткості поверхні 10 нм. Звичайна обробка дає до 2000 нм. Низька шорсткість дозволяє утворитися олійній плівці між металом і запобігти заїдання. Саме по дзеркально гладкої поверхні можна визначити оригінальність підшипників NTN SNR. Компанія виробляє такі види підшипників: кулькові підшипники, сферичні, конічні, циліндричні, голчасті роликові підшипники; високоточні підшипники; корпуси підшипників і самоустановлювальні підшипникові вузли.

NTN SNR: дослідження, оптимізація, контроль

Потужності компанії на 26 заводах в Європі, Африці, Південній Америці і на Близькому Сході дозволяють виробляти 430 тис. продуктів на день. NTN SNR вкладає 4% від обороту компанії в нові розробки. Компанія створила науково-дослідний центр, де створюються і впроваджуються нові технології виробництва. Підприємство оптимізує виробництво: оновлює обладнання та технологічний процес, впроваджує автоматизований контроль і управління виробництвом відповідно до MRP II.